Doručení ve speciálním termoboxu

VŠETKY PRÍCHUTE MINI MELTS
Banan split
Ak ste tento kultový americký dezert ešte neochutnali, teraz je ten správny čas to napraviť! Lahodná guličková zmrzlina mieša štyri skvelé chute: banán, čokoláda, vanilka a jahoda. Skrátka, vrecko plné chutí!
Citrón – limetka
Ponorte sa s nami do sveta radosti a osvieženia, pocíťte okamžitý príval energie s našou vegánskou ovocnou bombou! Toto sladkokyslé duo dokáže čeliť aj najväčším horúčavám, uhasí Váš smäd a poteší Vás vôňou citróna a limetky.
Čokoláda
Milovníci čokolády, pozor - Vaša obľúbená príchuť je teraz uzavretá do lahodných ľadových guľôčok. Táto klasická edícia poteší každého gurmána, vyčarí Vám úprimný úsmev na tvári a zlepší náladu na celý deň!
Mäta s čokoládou
Dokáže niekto odolať fantastickej kombinácii mäty a čokolády? Každé sústo v sebe skrýva úžasné potešenie, osviežujúce a rozplývajúce sa v ústach! Perfektná ponuka pre všetkých gurmánov!
Žuvačka
Naša nesporná kráľovná a víťazka všetkých recenzií! Chutí ako detstvo, bezstarostnosť a najlepšia zábava! Čisté šťastie v podobe guľôčok. :)
Čučoriedka
Toto ovocie, ktoré nesporne patrí k letnému obdobiu, je súčasťou našich zmrzlinových guľôčok. V horúcich dňoch Vás osviežia a na jeseň a v zime Vám pripomenú horúce letné dni plné slnka. Užívajte si ich po celý rok! Chutia ako ovocie natrhané priamo z kríka.
Mango
Ak sa chcete preniesť do krajiny tropických dobrodružstiev a objaviť chute najvzdialenejších kútov sveta, máme pre Vás riešenie! Nechajte sa uniesť do vzdialeného sveta a zamilujte si neuveriteľne exotickú a sladkú chuť manga. Každé sústo prináša veľa radosti a energie! :)
Marshmallows
Vznik tohto sladkokyslého dua mal svoj dôvod. Kombinácia kyslého dráča a sladkých marshmallows Vám prinesie veľa radosti a vyvolá spomienky na bezstarostné chvíle plné zábavy a šťastia!
Smotana so sušienkou
Šťastie má podobnú chuť ako sušienky, takže si na osvieženie zoberte niečo špeciálne! Jemný, smotanový krém a kakaové sušienky... mňam ... kombinácia, ktorú si nemôžete nezamilovať! :)
Jahoda
Ako už viete, najlepším spôsobom, ako sa osviežiť, je guličková zmrzlina. Najmä chuť v úplne klasickej verzii! Nič nepovzbudí chuť do jedla lepšie ako predstava letných dní plných slnka a vôňa jahôd vo vzduchu.
Vanilka
Tradičná, lahodná, jednoduchá - úžasná vanilková zmrzlina, ktorá chutí perfektne, či už ste kdekoľvek: na prechádzke, doma, v alebo škole. Úplná klasika, obľúbený dezert detí aj dospelých.
Cukrová vata
Výlet do Lunaparku! Prejdite sa medzi pestrofarebnými stánkami, prevezte sa na kolotoči. Počujete to? Detský smiech a hlasitá, veselá hudba!
BIG Kokos v čokoláde
Krémový, mliečny kokos a jemná čokoládová šupka - jednoducho dokonalá kombinácia. Zavrite oči a predstavte si rajský ostrov. Pocíťte horúci piesok pod nohami a vychutnajte si osviežujúce guličkové šťastie.
BIG Banán v čokoládu
Sladký, exotický banán s jemnou čokoládovou šupkou. Ideálne vyvážené a návykovo dobré. :)
BIG Jahoda
Sladké, mliečne jahody v sorbetovej šupke. Takto chutí leto! Takto chutí šťastie! :)
BIG Kiwi
Nechajte sa očariť sladkokyslou chuťou kiwi. Dokonale vyvážená chuť, šťavnatá zelená farba - stačí iba ochutnať!
BIG Mango
Svieže, šťavnaté a absolútne exotické! Osviežujúca bomba v žiarivej oranžovej farbe. :)
BIG Višňa
Chutí a vonia ako idylická dovolenka na vidieku. Mňam...:)
hore
Obchod je v režime zobrazenia
Zobraziť plnú verziu webu
Sklep internetowy Shoper Premium