Doručení ve speciálním termoboxu

Otázky a odpovede
OTÁZKY A ODPOVEDE

1. Obsahuje zmrzlina Mini Melts mlieko?

Náš internetový obchod ponúka zmrzlinové guľôčky Mini Melts v 18 príchutiach, z ktorých 13 je vyrobených z čerstvého mlieka a 5 je bezlaktózových sorbetov: BIG kiwi, BIG Mango, BIG Višňa, Citrón – limetka, Mango.

2. Je zmrzlina Mini Melts bezlepková?

Z celkom 18 príchutí je 5 bezlepkových: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Višňa, Citrón - limetka, Mango.

  • Príchute obsahujúce lepok: Smotana so sušienkou, Cukrová vata
  • Príchute obsahujúce stopy lepku: Vanilka, Čokoláda, Jahoda, Žuvačka, Banana split, Čučoriedka, Marshmallows, Mäta s čokoládou, BIG Jahoda, BIG Kokos v čokoláde, BIG Banán v čokoláde.

3. Donáška zmrzliny až domov? Dobre, ale neroztopí sa?

Bez obáv! Zmrzlinu dodávame v špeciálnom polystyrénovom boxe, ktorý je naplnený suchým ľadom. Suchý ľad zabezpečí, že Vaša sladká objednávka bude doručená priamo k Vám domov v dokonale zmrazenom stave a pripravená na podávanie. Po prijatí zásielky vložte zmrzlinu do mrazničky a nastavte teplotu na -18° až -24° C.


4. Môžem si objednať ľubovoľný počet porcií?

Spracúvame objednávky s doručením k Vám domov v minimálnej hodnote 44,85 EUR. Doprava je u nás zadarmo. :)

5. Ako sa zmrzlina doručuje?

Zmrzlina sa doručuje kuriérom v polystyrénovom termoboxe so suchým ľadom. Zmrzlina je balená vo vreckách s hmotnosťou 70 g/72 g. Môžete si tiež objednať jedinečné príslušenstvo na štýlové podávanie zmrzliny: farebné šiltovky, farebné tégliky alebo eko šiltovky, ktoré sú 100 % rozložiteľné.

6. Aký je najlepší spôsob skladovania Mini Melts?

Toto je jedna z najčastejších otázok. Vaša mraznička bude ideálnym miestom pre naše lahodné ľadové guľôčky. ❄ A to po celý čas ich doby spotreby. Dátum spotreby je vyznačený na obale.

 

hore
Obchod je v režime zobrazenia
Zobraziť plnú verziu webu
Sklep internetowy Shoper Premium